Opis aplikacji

Co to jest?

diGYN to młody, dynamicznie rozwijający się program do obsługi gabinetu ginekologicznego, zaprojektowany przy współpracy z lekarzami z myślą o wygodzie i prostocie obsługi. Posiada bardzo intuicyjny interfejs użytkownika, tak aby maksymalnie przyspieszyć i uprościć proces prowadzenia dokumentacji medycznej pacjentek oraz zautomatyzować biurokratyczne procesy, z którymi musi borykać się każdy gabinet.

Prostota i intuicyjność

Mottem przyświecającym nam przy tworzeniu oprogramowania jest maksimum możliwości zaimplementowanych w możliwie najprostszy dla użytkownika sposób. Eliminujemy konieczność spędzania długich godzin na nauce obsługi programu. Wystarczy kilkanaście minut aby obeznać się z zasadą jego działania. Wszystko zaprojektowane jest tak, aby umożliwić Ci sprawną obsługę pacjentek nawet w sytuacjach, w których Twoja uwaga jest rozproszona - program prowadzi Cię przez poszczególne etapy wizyty dbając o to, aby żadne wprowadzone informacje nie zostały przypadkowo utracone (automatyczne zapisywanie). Dodatkowo każdy nasz klient może postulować wprowadzenie zmian lub rozbudowę funkcjonalności aplikacji, dzięki czemu możesz mieć wpływ na dalszy rozwój programu, tak aby był on jeszcze lepiej dostosowany do Twoich potrzeb.

Oszczędności

Korzystanie z aplikacji diGYN eliminuje konieczność zatrudnienia informatyka lub korzystania z usług zewnętrznych firm w celu utrzymiania i serwisowania informatycznej infrastruktury gabinetu. Za zryczałtowaną miesięczną opłatę dostajesz wszystko to, czego potrzeba do uczynienia Twojego gabinetu nowoczesnym. Oddajesz sprawy w nasze ręce i masz poczucie, że w razie zaistnienia jakichkolwiek problemów zawsze czeka ktoś kto pomoże Ci w ich rozwiązaniu. Jedyne czego potrzebujesz, to średniej klasy komputer z nowoczesną przeglądarką internetową i dostępem do internetu.

Bezpieczeństwo

Podczas użytkowania aplikacji wykorzystywane jest szyfrowane połączenie SSL. Gwarantuje to brak możliwości przechwycenia danych przez osoby postronne. Ponadto wykonujemy cykliczne kopie zapasowe baz danych, tak abyś miał pewność, że Twoje dane są bezpieczne.

Kalendarz wizyt

Aplikacja posiada zintegrowany kalendarz wizyt umożliwiający tworzenie grafików pracy dla każdego lekarza z osobna. Każdy lekarz może zdefiniować swoje własne godziny przyjęć, dzięki czemu program podpowiada najbliższy wolny termin tak, aby grafik był zapełniony. Do pacjentek wysyłane są przypomnienia o zbliżającej się wizycie. Możliwe jest także włączenie automatycznego wysyłania życzeń urodzinowych, które z pewnością miło zaskoczą pacjentki i zachęcą do dalszego korzystania właśnie z Twojego gabinetu!

Wygoda w prowadzeniu dokumentacji medycznej

Karta pacjentki podzielona jest na kilka zakładek, które uporządkowane są odzwierciedlając schemat przebiegu typowej wizyty. Pierwszą zakładką jest badanie. Zapisywane są na niej parametry pozyskane w wyniku badania pacjentki, takie jak ostatnia miesiączka, wywiad, dolegliwości czy badanie ginekologiczne lub wyniki cytologii. Do wszelkich pól opisowych można definiować własne szablony lub korzystać z wpisów wykonanych we wcześniejszych badaniach. Najważniejsze dane dotyczące pacjentki prezentowane są na górze jej karty i można je w każdej chwili rozszerzać. Kolejną zakładką są wyniki badań, gdzie można uzupełniać stosowne pola przy użyciu predefiniowanych szablonów. Następnie po zebraniu właściwych informacji przychodzi czas na Leczenie, gdzie można wyszukać chorobę po nazwie lub numerze statystycznym. Wówczas program wypełni rozpoznanie, rozszerzając je o tydzień ciąży w przypadku pacjentki ciężarnej. Następnym krokiem jest ewentualne wypisanie pacjentce recepty. Formularz wypełniania recepty jest niezwykle intuicyjny. Wszystko sprowadza się do dodania leków i kliknięcia przycisku "wystaw receptę". Program nie posiada zintegrowanej bazy leków, ale w bardzo prosty sposób można tworzyć swoją bazę do wykorzystania w przyszłości. Program drukuje gotowe recepty na czystych blankietach. W razie konieczności, można pacjentce wystawić skierowanie lub zaświadczenie. Cele skierowań oraz szablony treści obu dokumentów można definiować samodzielnie. Końcowym etapem jest wystawienie rachunku za wizytę. Na życzenie pacjentki można również wydrukować jej całkowitą dokumentację medyczną.

Testuj teraz!
Kup teraz!